G125-32496M5-01-08-01
Numer produktu DigiKey
952-G125-32496M5-01-08-01-ND
Producent
Numer produktu producenta
G125-32496M5-01-08-01
Opis
CONN PLUG HSG 10POS 1.25MM
Szczegółowy opis
10 (8 + 2 zasilanie) Złącza prostokątne - obudowy Wtyczka Zielone 0,049" (1,25mm)
Modele EDA/CAD
G125-32496M5-01-08-01 Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Odstęp między rzędami
0,049" (1,25mm)
Prod.
Typ mocowania
Montaż panelowy
Typ mocowania
Blokada wkrętu
Status części
Aktywny
Kolor
Zielone
Typ złącza
Funkcje
Śruby dociskowe, kołnierz połączeniowy, kołnierz montażowy, klucz polaryzujący
Temperatura robocza
-65°C - 150°C
Raster
0,049" (1,25mm)