G125-3245096M3
G125-3245096M3
Harwin’s Company Overview
G125-3245096M3
Numer produktu DigiKey
952-4067-ND
Producent
Numer produktu producenta
G125-3245096M3
Opis
CONN PLUG HSG 50POS 1.25MM
Szczegółowy opis
50 Złącza prostokątne - obudowy Wtyczka Zielone 0,049" (1,25mm)
Modele EDA/CAD
G125-3245096M3 Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Odstęp między rzędami
0,049" (1,25mm)
Prod.
Typ mocowania
Swobodnie zwisające (liniowe)
Typ mocowania
Blokada wkrętu
Status części
Aktywny
Kolor
Zielone
Typ złącza
Funkcje
Śruby dociskowe, kołnierz połączeniowy, klucz polaryzujący
Temperatura robocza
-65°C - 150°C
Raster
0,049" (1,25mm)