G125-22496F1-01-08-01
Numer produktu DigiKey
952-G125-22496F1-01-08-01-ND
Producent
Numer produktu producenta
G125-22496F1-01-08-01
Opis
CONN RCPT HSG 10POS 1.25MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
9 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10 (8 + 2 zasilanie) Złącza prostokątne - obudowy Gniazdo Zielone 0,049" (1,25mm)
Modele EDA/CAD
G125-22496F1-01-08-01 Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Odstęp między rzędami
0,049" (1,25mm)
Prod.
Typ mocowania
Swobodnie zwisające (liniowe)
Typ mocowania
Blokada wkrętu
Status części
Aktywny
Kolor
Zielone
Typ złącza
Funkcje
Śruby dociskowe, kołnierz połączeniowy, klucz polaryzujący
Temperatura robocza
-65°C - 150°C
Raster
0,049" (1,25mm)