CAP-50/440
Numer produktu DigiKey
3766-CAP-50/440-ND
Producent
Numer produktu producenta
CAP-50/440
Opis
CAP ALUM 50UF 3% 440V QC CHAS MT
Temperatura robocza
-40°C - 70°C
Rozmiar / wymiar
5,390" x 2,900" (136,91mm x 73,66mm) (dł. x szer.)
Status części
Aktywny
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
2,900" (73,66mm)
Tolerancja
±3%
Napięcie - znamionowe
440 V
Trwałość przy temperaturze
60000h przy 70°C