CAP-45/5/440R
Numer produktu DigiKey
3766-CAP-45/5/440R-ND
Producent
Numer produktu producenta
CAP-45/5/440R
Opis
CAP FILM 45UF/5UF 370-440V RND
Kategoria
Napięcie - znamionowe
440 V
Rozmiar / wymiar
4,410" x 2,460" (112,01mm x 62,48mm) (dł. x szer.)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
2,460" (62,48mm)
Pojemność
5µF, 45µF
Tolerancja
±3%