CAP-35/7.5/440R
Numer produktu DigiKey
3766-CAP-35/7.5/440R-ND
Producent
Numer produktu producenta
CAP-35/7.5/440R
Opis
CAP FILM 35UF/7.5UF 370-440V RND
Kategoria
Napięcie - znamionowe
440 V
Rozmiar / wymiar
4,800" x 2,070" (121,92mm x 52,58mm) (dł. x szer.)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
2,070" (52,58mm)
Pojemność
7,5µF, 35µF
Tolerancja
±3%