CAP-30/10/440R
Numer produktu DigiKey
3766-CAP-30/10/440R-ND
Producent
Numer produktu producenta
CAP-30/10/440R
Opis
CAP FILM 30UF/10UF 370-440V RND
Kategoria
Napięcie - znamionowe
440 V
Rozmiar / wymiar
Śr. 2,000" (50,80mm)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
4,000" (101,60mm)
Pojemność
10µF, 30µF
Tolerancja
±3%