CAP-3/440R
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CAP-3/440R
Numer produktu DigiKey
3766-CAP-3/440R-ND
Producent
Numer produktu producenta
CAP-3/440R
Opis
CAP ALUM 3UF 3% 440V QC CHAS MT
Temperatura robocza
-40°C - 70°C
Rozmiar / wymiar
Śr. 2,000" (50,80mm)
Status części
Produkt wycofany z oferty DigiKey
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
3,000" (76,20mm)
Tolerancja
±3%
Napięcie - znamionowe
440 V
Trwałość przy temperaturze
60000h przy 70°C