CAP-25/440
Numer produktu DigiKey
3766-CAP-25/440-ND
Producent
Numer produktu producenta
CAP-25/440
Opis
CAP ALUM 25UF 3% 440V QC CHAS MT
Temperatura robocza
-40°C - 70°C
Producent
Hartland Controls/Littelfuse
Polaryzacja
Biegunowe
Seria
Zastosowania
Rozruch silnika
Opakowanie
Skrzynka
Rozmiar / wymiar
3,420" x 2,900" (86,87mm x 73,66mm) (dł. x szer.)
Status części
Aktywny
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
2,900" (73,66mm)
Tolerancja
±3%
Typ mocowania
Montaż na podstawie montażowej
Napięcie - znamionowe
440 V
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, puszka - zaciski QC
Trwałość przy temperaturze
60000h przy 70°C