CAP-15/10/440R
Numer produktu DigiKey
3766-CAP-15/10/440R-ND
Producent
Numer produktu producenta
CAP-15/10/440R
Opis
CAP FILM 15UF/10UF 370-440V RND
Kategoria
Napięcie - znamionowe
440 V
Producent
Hartland Controls/Littelfuse
Materiał dielektryczny
Folia polipropylenowa (PP), metalizowana
Seria
Zastosowania
Praca silnika
Opakowanie
Skrzynka
Rozmiar / wymiar
3,420" x 2,130" (86,87mm x 54,10mm) (dł. x szer.)
Status części
Aktywny
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
2,130" (54,10mm)
Pojemność
10µF, 15µF
Typ mocowania
Montaż na podstawie montażowej
Tolerancja
±3%