CAP-10/10/440R
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CAP-10/10/440R
Numer produktu DigiKey
3766-CAP-10/10/440R-ND
Producent
Numer produktu producenta
CAP-10/10/440R
Opis
CAP FILM 10UF/10UF 370-440V RND
Kategoria
Napięcie - znamionowe
440 V
Producent
Hartland Controls/Littelfuse
Materiał dielektryczny
Folia polipropylenowa (PP), metalizowana
Seria
Zastosowania
Praca silnika
Opakowanie
Skrzynka
Rozmiar / wymiar
Śr. 2,000" (50,80mm)
Status części
Aktywny
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
3,000" (76,20mm)
Pojemność
10µF, 10µF
Typ mocowania
Montaż na podstawie montażowej
Tolerancja
±3%