RCK42U25BK
Numer produktu DigiKey
164-RCK42U25BK-ND
Producent
Numer produktu producenta
RCK42U25BK
Opis
RACK STEEL 25X24X78.9 BLACK
Standardowy czas realizacji przez producenta
4 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Metal, stal Stelaż do szafy Zamknięty, dół, boki, góra 25,000" x 24,000" x 78,940" (635,00mm x 609,60mm x 2005,08mm) (dł. x szer. x wys.) Czarne
Kategoria
Wymiary - tablicy
22,560" x 18,350" x 73,560" (573,02mm x 466,09mm x 1868,42mm) (dł. x szer. x wys.)
Producent
Hammond Manufacturing
Wymiary - całkowite
25,000" x 24,000" x 78,940" (635,00mm x 609,60mm x 2005,08mm) (dł. x szer. x wys.)