RAKS19BK1
Numer produktu DigiKey
HM1587-ND
Producent
Numer produktu producenta
RAKS19BK1
Opis
SHELF 16X18.900X3.220" BLACK
Standardowy czas realizacji przez producenta
4 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Metal, stal Półka, klawiatura, przesuwna 16,000" x 18,900" x 3,220" (406,40mm x 480,06mm x 81,79mm) (dł. x szer. x wys.) Czarne
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
RAKS19BK1 Modele
Kategoria
Kolor
Czarne
Producent
Hammond Manufacturing
Materiał
Metal, stal
Seria
Do użycia z/powiązane produkty
Stelaże z panelami o szerokości 19"
Opakowanie
Zbiorcze
Wentylacja
Bez wentylacji
Status części
Aktywny
Informacje o wysyłce
Wysyłka z DigiKey
Typ
Półka, klawiatura, przesuwna
Waga
15lbs (6.8kg)
Rozmiar / wymiar
16,000" x 18,900" x 3,220" (406,40mm x 480,06mm x 81,79mm) (dł. x szer. x wys.)