R100-102-000
R100-102-000
R100-102-000
Numer produktu DigiKey
HM5624-ND
Producent
Numer produktu producenta
R100-102-000
Opis
BOX ALUM BEIGE 5.91"L X 3.94"W
Standardowy czas realizacji przez producenta
4 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Skrzynka Aluminium grubościenne Beżowe Boki dzielone 5,906" x 3,937" (150,00mm x 100,00mm) (dł. x szer.) X 3,150" (80,00mm)
Kategoria
Konstrukcja
Boki dzielone
Prod.
Materiał
Seria
Kolor
Beżowe
Opakowanie
Skrzynka
Funkcje
Wsporniki płytki drukowanej, wodoszczelne
Status części
Aktywny
Parametry znamionowe
Typ pojemnika
Skrzynka
Informacje o wysyłce
Wysyłka z DigiKey
Rozmiar / wymiar
5,906" x 3,937" (150,00mm x 100,00mm) (dł. x szer.)
Waga
2lbs (907.2g)
Wysokość
3,150" (80,00mm)
Bazowy numer produktu
Powierzchnia (dł. x szer.)
23,2in² (150cm²)