PF32000T12LG24
PF32000T12LG24
Numer produktu DigiKey
PF32000T12LG24-ND
Producent
Numer produktu producenta
PF32000T12LG24
Opis
FAN EXHAUST 24V 5W LT GRAY
Standardowy czas realizacji przez producenta
4 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Stelaż Ventilator, DC, Pătrat, 38CFM 7,95" x 7,95" x 3,43" (202,0mm x 202,0mm x 87,0mm) (dł. x szer. x wys.)
Kategoria
Napięcie - wejściowe
24V=
Producent
Hammond Manufacturing
Specyfikacje
Ventilator, DC, Pătrat, 38CFM
Seria
Rozmiar / wymiar
7,95" x 7,95" x 3,43" (202,0mm x 202,0mm x 87,0mm) (dł. x szer. x wys.)
Opakowanie
Skrzynka
Informacje o wysyłce
Wysyłka z DigiKey
Status części
Aktywny
Waga
3lbs (1.4kg)
Typ
Wentylator
Bazowy numer produktu
Klasyfikacje eksportowe i środowiskowe
Pytania i odpowiedzi dotyczące produktów
Dodatkowe zasoby
W magazynie: 2
Zapas fabryczny: 19
Sprawdź dodatkowe produkty wprowadzane do magazynu
Skrzynka
Ilość Cena jednostkowa Wartość
Opakowanie standardowe producenta
Kolor alternatywny
FAN EXHAUST 24V 5W BLACK