Ilustracja dla PF32000T12LG230 jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
PF32000T12LG230
Numer produktu DigiKey
PF32000T12LG230-ND
Producent
Numer produktu producenta
PF32000T12LG230
Opis
FAN EXHAUST 230V 48W LT GRAY
Standardowy czas realizacji przez producenta
4 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Stelaż Ventilator, AC, Pătrat, 38CFM 7,95" x 7,95" x 3,66" (202,0mm x 202,0mm x 93,0mm) (dł. x szer. x wys.)
Kategoria
Napięcie - wejściowe
230V~
Producent
Hammond Manufacturing
Specyfikacje
Ventilator, AC, Pătrat, 38CFM
Seria
Rozmiar / wymiar
7,95" x 7,95" x 3,66" (202,0mm x 202,0mm x 93,0mm) (dł. x szer. x wys.)
Opakowanie
Skrzynka
Informacje o wysyłce
Wysyłka z DigiKey
Status części
Aktywny
Waga
3lbs (1.4kg)
Typ
Wentylator
Bazowy numer produktu
Klasyfikacje eksportowe i środowiskowe
Pytania i odpowiedzi dotyczące produktów
Dodatkowe zasoby
Dostępne do zamawiania
Zapas fabryczny: 7
Sprawdź czas realizacji
Te zapasy są dostępne u dostawcy i mogą być dostępne dla firmy DigiKey po otrzymaniu zamówienia.
Skrzynka
Ilość Cena jednostkowa Wartość
Opakowanie standardowe producenta
Kolor alternatywny
FAN EXHAUST 230V 48W BLACK