EJ16146S16
Numer produktu DigiKey
EJ16146S16-ND
Producent
Numer produktu producenta
EJ16146S16
Opis
BOX S STL NATURAL 16"L X 14"W
Standardowy czas realizacji przez producenta
4 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Skrzynka Metal, stal nierdzewna Naturalne Drzwi na zawiasach, pokrywa 16,000" x 14,000" (406,40mm x 355,60mm) (dł. x szer.) X 6,000" (152,40mm)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
EJ16146S16 Modele
Kategoria
Konstrukcja
Drzwi na zawiasach, pokrywa
Prod.
Materiał
Seria
Kolor
Naturalne
Opakowanie
Zbiorcze
Grubość
Przyrząd pomiarowy 16
Status części
Aktywny
Funkcje
Panele wewnętrzne, kołnierz montażowy, zawiasy ze stali nierdzewnej
Typ pojemnika
Skrzynka
Parametry znamionowe
Rozmiar / wymiar
16,000" x 14,000" (406,40mm x 355,60mm) (dł. x szer.)
Informacje o wysyłce
Wysyłka z DigiKey
Wysokość
6,000" (152,40mm)
Waga
21lbs (9.5kg)
Powierzchnia (dł. x szer.)
224in² (1445cm²)