1591XXTTBU
1591XXTTBU
1591XXTTBU
Numer produktu DigiKey
HM1054-ND
Producent
Numer produktu producenta
1591XXTTBU
Opis
BOX PLAS TRN BLU 4.85"L X 3.28"W
Szczegółowy opis
Skrzynka ABS Półprzezroczyste - niebieskie Pokrywa w zestawie 4,853" x 3,278" (123,27mm x 83,26mm) (dł. x szer.) X 2,392" (60,76mm)
Modele EDA/CAD
1591XXTTBU Modele
Kolor
Półprzezroczyste - niebieskie
Grubość
0,079" (2,01mm)
Funkcje
Obniżona palność, wsporniki płytek drukowanych
Rozmiar / wymiar
4,853" x 3,278" (123,27mm x 83,26mm) (dł. x szer.)
Wysokość
2,392" (60,76mm)
Bazowy numer produktu
Powierzchnia (dł. x szer.)
15,9in² (103cm²)