1591XXTBK
1591XXTBK
1591XXTBK
Numer produktu DigiKey
HM1042-ND
Producent
Numer produktu producenta
1591XXTBK
Opis
BOX PLASTIC BLK 4.85"L X 3.28"W
Standardowy czas realizacji przez producenta
4 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Skrzynka ABS Czarne Pokrywa w zestawie 4,853" x 3,278" (123,27mm x 83,26mm) (dł. x szer.) X 2,392" (60,76mm)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
1591XXTBK Modele
Kategoria
Konstrukcja
Pokrywa w zestawie
Prod.
Materiał
Seria
Kolor
Czarne
Opakowanie
Zbiorcze
Grubość
0,079" (2,01mm)
Status części
Aktywny
Funkcje
Obniżona palność, wsporniki płytek drukowanych
Typ pojemnika
Skrzynka
Parametry znamionowe
Rozmiar / wymiar
4,853" x 3,278" (123,27mm x 83,26mm) (dł. x szer.)
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Wysokość
2,392" (60,76mm)
Informacje o wysyłce
Wysyłka z DigiKey
Powierzchnia (dł. x szer.)
15,9in² (103cm²)