1591F1BK-10
Numer produktu DigiKey
HM3893-ND
Producent
Numer produktu producenta
1591F1BK-10
Opis
FLANG ABS 1.0X2.2X0.1 BLK 1=10PC
Standardowy czas realizacji przez producenta
4 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Plastik, ABS Zestaw kołnierzy 1,000" x 2,200" x 0,100" (25,40mm x 55,88mm x 2,54mm) (dł. x szer. x wys.) Czarne
Kategoria
Funkcje
Obniżona palność
Producent
Hammond Manufacturing
Do użycia z/powiązane produkty
Seria 1591 A, B, C, H, L
Seria
Rozmiar / wymiar
1,000" x 2,200" x 0,100" (25,40mm x 55,88mm x 2,54mm) (dł. x szer. x wys.)