1585H15A1
Numer produktu DigiKey
1585H15A1-ND
Producent
Numer produktu producenta
1585H15A1
Opis
POWER STRIP 48" 15A 15OUT 6'C
Standardowy czas realizacji przez producenta
4 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Jednostka dystrybucji mocy (PDU) Stół, stojak, ściana
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
1585H15A1 Modele
Kategoria
Zabezpieczenie przeciążeniowe
Wyłączniki automatyczne
Producent
Hammond Manufacturing
Złącze - wejście prądu zmiennego
NEMA 5-15P
Seria
Wyjścia prądu zmiennego
15
Opakowanie
Torba
Złącze - wyjście prądu zmiennego
NEMA 5-15R
Status części
Aktywny
Napięcie - wejściowe
120V
Typ
Jednostka dystrybucji mocy (PDU)
Materiał obudowy
Aluminium
Typ mocowania
Stół, stojak, ściana
Długość sznura
6' (1,83m)
Prąd - maks.
15A