1555Q2F17GY
Numer produktu DigiKey
164-1555Q2F17GY-ND
Producent
Numer produktu producenta
1555Q2F17GY
Opis
ENCLOSURE PC 7.09"L X 5.55"W
Standardowy czas realizacji przez producenta
4 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Obudowa Poliwęglan Jasnoszare Pokrywa w zestawie 7,090" x 5,550" (180,09mm x 140,97mm) (dł. x szer.) X 1,260" (32,00mm)
Modele EDA/CAD
1555Q2F17GY Modele
Kategoria
Powierzchnia (dł. x szer.)
39,3in² (254cm²)
Prod.
Konstrukcja
Pokrywa w zestawie
Seria
Materiał
Opakowanie
Zbiorcze
Kolor
Jasnoszare
Status części
Aktywny
Grubość
0,120" (3,05mm)
Typ pojemnika
Obudowa
Parametry znamionowe
Rozmiar / wymiar
7,090" x 5,550" (180,09mm x 140,97mm) (dł. x szer.)
Klasa palności materiału
UL94 HB
Wysokość
1,260" (32,00mm)