1457U1601EBK
Numer produktu DigiKey
164-1457U1601EBK-ND
Producent
Numer produktu producenta
1457U1601EBK
Opis
BOX ALUM BLACK 7.34"L X 6.3"W
Standardowy czas realizacji przez producenta
3 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Skrzynka Aluminium Czarne Panel końcowy/panele końcowe 7,343" x 6,299" (186,51mm x 160,00mm) (dł. x szer.) X 2,657" (67,49mm)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
1457U1601EBK Modele
Kategoria
Wysokość
2,657" (67,49mm)
Prod.
Powierzchnia (dł. x szer.)
46,2in² (298cm²)
Seria
Konstrukcja
Panel końcowy/panele końcowe
Opakowanie
Torba
Materiał
Status części
Aktywny
Kolor
Czarne
Typ pojemnika
Skrzynka
Grubość
0,059" (1,50mm)
Rozmiar / wymiar
7,343" x 6,299" (186,51mm x 160,00mm) (dł. x szer.)