1455QALBK-10
Numer produktu DigiKey
HM3014-ND
Producent
Numer produktu producenta
1455QALBK-10
Opis
END PANEL ALUMINUM BLACK 10/PACK
Standardowy czas realizacji przez producenta
4 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Aluminium Panel, koniec 4,913" x 2,004" x 0,057" (124,79mm x 50,90mm x 1,45mm) (dł. x szer. x wys.) Czarne
Kategoria
Do użycia z/powiązane produkty
Seria 1455Q
Producent
Hammond Manufacturing
Rozmiar / wymiar
4,913" x 2,004" x 0,057" (124,79mm x 50,90mm x 1,45mm) (dł. x szer. x wys.)