1455NS1602BK
Numer produktu DigiKey
164-1455NS1602BK-ND
Producent
Numer produktu producenta
1455NS1602BK
Opis
EXTRUDED ALUMINUM ENCLOSURE W/ C
Standardowy czas realizacji przez producenta
8 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Obudowa Aluminium Czarne Pokrywa w zestawie 6,299" x 4,112" (160,00mm x 104,45mm) (dł. x szer.) X
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
1455NS1602BK Modele
Rozmiar / wymiar
6,299" x 4,112" (160,00mm x 104,45mm) (dł. x szer.)
Prod.
Wysokość
4.112" (104.45mm)
Seria
Powierzchnia (dł. x szer.)
25,8in² (166cm²)