1455NC1202
1455NC1202
1455NC1202
Numer produktu DigiKey
HM2973-ND
Producent
Numer produktu producenta
1455NC1202
Opis
BOX ALUM NATURAL 4.72"L X 4.06"W
Standardowy czas realizacji przez producenta
4 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Skrzynka Aluminium Naturalne Panel końcowy/panele końcowe 4,724" x 4,055" (120,00mm x 103,00mm) (dł. x szer.) X 2,087" (53,00mm)
Modele EDA/CAD
1455NC1202 Modele
Kategoria
Powierzchnia (dł. x szer.)
19,2in² (124cm²)
Kolor
Naturalne
Grubość
0,090" (2,29mm)
Typ pojemnika
Skrzynka
Funkcje
Prowadnice karty
Rozmiar / wymiar
4,724" x 4,055" (120,00mm x 103,00mm) (dł. x szer.)
Informacje o wysyłce
Wysyłka z DigiKey
Wysokość
2,087" (53,00mm)