1455L1201BK
1455L1201BK
1455L1201BK
Numer produktu DigiKey
HM1499-ND
Producent
Numer produktu producenta
1455L1201BK
Opis
BOX ALUM BLACK 4.72"L X 4.06"W
Standardowy czas realizacji przez producenta
4 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Skrzynka Aluminium Czarne Panel końcowy/panele końcowe 4,724" x 4,055" (120,00mm x 103,00mm) (dł. x szer.) X 1,201" (30,51mm)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
1455L1201BK Modele
Kategoria
Konstrukcja
Panel końcowy/panele końcowe
Prod.
Materiał
Seria
Kolor
Czarne
Opakowanie
Torba
Grubość
0,060" (1,52mm)
Status części
Aktywny
Funkcje
Prowadnice karty
Typ pojemnika
Skrzynka
Informacje o wysyłce
Wysyłka z DigiKey
Rozmiar / wymiar
4,724" x 4,055" (120,00mm x 103,00mm) (dł. x szer.)
Waga
0.4lb (181.44g)
Wysokość
1,201" (30,51mm)
Bazowy numer produktu
Powierzchnia (dł. x szer.)
19,2in² (124cm²)