1455KHD1601
Numer produktu DigiKey
164-1455KHD1601-ND
Producent
Numer produktu producenta
1455KHD1601
Opis
BOX ALUM CLEAR 6.3"L X 3.39"W
Standardowy czas realizacji przez producenta
8 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Skrzynka Aluminium Przezroczyste Pokrywa w zestawie 6,299" x 3,387" (160,00mm x 86,03mm) (dł. x szer.) X 2,009" (51,03mm)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
1455KHD1601 Modele
Rozmiar / wymiar
6,299" x 3,387" (160,00mm x 86,03mm) (dł. x szer.)
Prod.
Wysokość
2,009" (51,03mm)
Seria
Powierzchnia (dł. x szer.)
21,4in² (138cm²)