1455K1201RD
1455K1201RD
1455K1201RD
Numer produktu DigiKey
HM1402-ND
Producent
Numer produktu producenta
1455K1201RD
Opis
BOX ALUM RED 4.72"L X 3.07"W
Standardowy czas realizacji przez producenta
4 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Skrzynka Aluminium Czerwone Panel końcowy/panele końcowe 4,724" x 3,071" (120,00mm x 78,00mm) (dł. x szer.) X 1,693" (43,00mm)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
1455K1201RD Modele
Kategoria
Powierzchnia (dł. x szer.)
14,5in² (94cm²)
Prod.
Konstrukcja
Panel końcowy/panele końcowe
Seria
Materiał
Opakowanie
Zbiorcze
Kolor
Czerwone
Status części
Aktywny
Grubość
0,060" (1,52mm)
Typ pojemnika
Skrzynka
Funkcje
Prowadnice karty
Rozmiar / wymiar
4,724" x 3,071" (120,00mm x 78,00mm) (dł. x szer.)
Informacje o wysyłce
Wysyłka z DigiKey
Wysokość
1,693" (43,00mm)