1455J1201RD
1455J1201RD
1455J1201RD
Numer produktu DigiKey
HM1400-ND
Producent
Numer produktu producenta
1455J1201RD
Opis
BOX ALUM RED 4.72"L X 3.07"W
Standardowy czas realizacji przez producenta
4 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Skrzynka Aluminium Czerwone Panel końcowy/panele końcowe 4,724" x 3,071" (120,00mm x 78,00mm) (dł. x szer.) X 1,063" (27,00mm)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
1455J1201RD Modele
Kategoria
Konstrukcja
Panel końcowy/panele końcowe
Prod.
Materiał
Seria
Kolor
Czerwone
Opakowanie
Zbiorcze
Grubość
0,060" (1,52mm)
Status części
Aktywny
Funkcje
Prowadnice karty
Typ pojemnika
Skrzynka
Informacje o wysyłce
Wysyłka z DigiKey
Rozmiar / wymiar
4,724" x 3,071" (120,00mm x 78,00mm) (dł. x szer.)
Waga
0.38lb (172.37g)
Wysokość
1,063" (27,00mm)
Bazowy numer produktu
Powierzchnia (dł. x szer.)
14,5in² (94cm²)