1455C1201RD
1455C1201RD
1455C1201RD
Numer produktu DigiKey
HM1396-ND
Producent
Numer produktu producenta
1455C1201RD
Opis
BOX ALUM RED 4.72"L X 2.13"W
Standardowy czas realizacji przez producenta
4 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Skrzynka Aluminium Czerwone Panel końcowy/panele końcowe 4,724" x 2,126" (120,00mm x 54,00mm) (dł. x szer.) X 0,906" (23,00mm)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
1455C1201RD Modele
Kategoria
Powierzchnia (dł. x szer.)
10,1in² (65cm²)
Prod.
Konstrukcja
Panel końcowy/panele końcowe
Seria
Materiał
Opakowanie
Zbiorcze
Kolor
Czerwone
Status części
Aktywny
Grubość
0,060" (1,52mm)
Typ pojemnika
Skrzynka
Funkcje
Prowadnice karty
Rozmiar / wymiar
4,724" x 2,126" (120,00mm x 54,00mm) (dł. x szer.)
Informacje o wysyłce
Wysyłka z DigiKey
Wysokość
0,906" (23,00mm)