1418N4S16H8
Numer produktu DigiKey
1418N4S16H8-ND
Producent
Numer produktu producenta
1418N4S16H8
Opis
BOX S STL NATURAL 24"L X 16"W
Szczegółowy opis
Skrzynka Metal, stal nierdzewna Naturalne Drzwi na zawiasach, pokrywa 24,000" x 16,000" (609,60mm x 406,40mm) (dł. x szer.) X 8,000" (203,20mm)
Modele EDA/CAD
1418N4S16H8 Modele
Rozmiar / wymiar
24,000" x 16,000" (609,60mm x 406,40mm) (dł. x szer.)
Wysokość
8,000" (203,20mm)
Waga
61lbs (27.7kg)
Powierzchnia (dł. x szer.)
384in² (2477cm²)