1418N4S16G6
Numer produktu DigiKey
1418N4S16G6-ND
Producent
Numer produktu producenta
1418N4S16G6
Opis
BOX S STL NATURAL 16"L X 16"W
Szczegółowy opis
Skrzynka Metal, stal nierdzewna Naturalne Drzwi na zawiasach, pokrywa 16,000" x 16,000" (406,40mm x 406,40mm) (dł. x szer.) X 6,000" (152,40mm)
Modele EDA/CAD
1418N4S16G6 Modele
Rozmiar / wymiar
16,000" x 16,000" (406,40mm x 406,40mm) (dł. x szer.)
Wysokość
6,000" (152,40mm)
Waga
30lb (13,6kg)
Powierzchnia (dł. x szer.)
256in² (1652cm²)