1418N4S16E10
Numer produktu DigiKey
1418N4S16E10-ND
Producent
Numer produktu producenta
1418N4S16E10
Opis
BOX S STL NATURAL 24"L X 20"W
Szczegółowy opis
Skrzynka Metal, stal nierdzewna Naturalne Drzwi na zawiasach, pokrywa 24,000" x 20,000" (609,60mm x 508,00mm) (dł. x szer.) X 10,000" (254,00mm)
Modele EDA/CAD
1418N4S16E10 Modele
Rozmiar / wymiar
24,000" x 20,000" (609,60mm x 508,00mm) (dł. x szer.)
Wysokość
10,000" (254,00mm)
Waga
66lbs (29.9kg)
Powierzchnia (dł. x szer.)
480in² (3097cm²)