1418N4S16C8
Numer produktu DigiKey
1418N4S16C8-ND
Producent
Numer produktu producenta
1418N4S16C8
Opis
BOX S STL NATURAL 20"L X 16"W
Szczegółowy opis
Skrzynka Metal, stal nierdzewna Naturalne Drzwi na zawiasach, pokrywa 20,000" x 16,000" (508,00mm x 406,40mm) (dł. x szer.) X 8,000" (203,20mm)
Modele EDA/CAD
1418N4S16C8 Modele
Rozmiar / wymiar
20,000" x 16,000" (508,00mm x 406,40mm) (dł. x szer.)
Wysokość
8,000" (203,20mm)
Waga
38lbs (17.2kg)
Powierzchnia (dł. x szer.)
320in² (2065cm²)