1418N4S16C6
Numer produktu DigiKey
1418N4S16C6-ND
Producent
Numer produktu producenta
1418N4S16C6
Opis
BOX S STL NATURAL 20"L X 16"W
Standardowy czas realizacji przez producenta
4 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Skrzynka Metal, stal nierdzewna Naturalne Drzwi na zawiasach, pokrywa 20,000" x 16,000" (508,00mm x 406,40mm) (dł. x szer.) X 6,000" (152,40mm)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
1418N4S16C6 Modele
Kategoria
Konstrukcja
Drzwi na zawiasach, pokrywa
Prod.
Materiał
Seria
Kolor
Naturalne
Opakowanie
Skrzynka
Grubość
Przyrząd pomiarowy 14
Status części
Aktywny
Funkcje
Panele wewnętrzne, kołnierz montażowy
Typ pojemnika
Skrzynka
Parametry znamionowe
Rozmiar / wymiar
20,000" x 16,000" (508,00mm x 406,40mm) (dł. x szer.)
Informacje o wysyłce
Wysyłka z DigiKey
Wysokość
6,000" (152,40mm)
Waga
38lbs (17.2kg)
Powierzchnia (dł. x szer.)
320in² (2065cm²)