1418N4S16C10
Numer produktu DigiKey
1418N4S16C10-ND
Producent
Numer produktu producenta
1418N4S16C10
Opis
BOX S STL NATURAL 20"L X 16"W
Szczegółowy opis
Skrzynka Metal, stal nierdzewna Naturalne Drzwi na zawiasach, pokrywa 20,000" x 16,000" (508,00mm x 406,40mm) (dł. x szer.) X 10,000" (254,00mm)
Modele EDA/CAD
1418N4S16C10 Modele
Rozmiar / wymiar
20,000" x 16,000" (508,00mm x 406,40mm) (dł. x szer.)
Wysokość
10,000" (254,00mm)
Waga
47lbs (21.3kg)
Powierzchnia (dł. x szer.)
320in² (2065cm²)