1418N4S16B8
Numer produktu DigiKey
1418N4S16B8-ND
Producent
Numer produktu producenta
1418N4S16B8
Opis
BOX S STL NATURAL 16"L X 12"W
Szczegółowy opis
Skrzynka Metal, stal nierdzewna Naturalne Drzwi na zawiasach, pokrywa 16,000" x 12,000" (406,40mm x 304,80mm) (dł. x szer.) X 8,000" (203,20mm)
Modele EDA/CAD
1418N4S16B8 Modele
Rozmiar / wymiar
16,000" x 12,000" (406,40mm x 304,80mm) (dł. x szer.)
Wysokość
8,000" (203,20mm)
Waga
32lb (14,5kg)
Powierzchnia (dł. x szer.)
192in² (1239cm²)