1418N4S16B6
Numer produktu DigiKey
1418N4S16B6-ND
Producent
Numer produktu producenta
1418N4S16B6
Opis
BOX S STL NATURAL 16"L X 12"W
Szczegółowy opis
Skrzynka Metal, stal nierdzewna Naturalne Drzwi na zawiasach, pokrywa 16,000" x 12,000" (406,40mm x 304,80mm) (dł. x szer.) X 6,000" (152,40mm)
Modele EDA/CAD
1418N4S16B6 Modele
Rozmiar / wymiar
16,000" x 12,000" (406,40mm x 304,80mm) (dł. x szer.)
Wysokość
6,000" (152,40mm)
Waga
28lbs (12.7kg)
Powierzchnia (dł. x szer.)
192in² (1239cm²)