1418N4E12
Numer produktu DigiKey
1418N4E12-ND
Producent
Numer produktu producenta
1418N4E12
Opis
BOX STEEL GRAY 24"L X 20"W
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Skrzynka Metal, stal Szare Drzwi na zawiasach, pokrywa 24,000" x 20,000" (609,60mm x 508,00mm) (dł. x szer.) X 12,000" (304,80mm)
Modele EDA/CAD
1418N4E12 Modele
Kolor
Szare
Grubość
Przyrząd pomiarowy 14
Status części
Nieaktualne
Rozmiar / wymiar
24,000" x 20,000" (609,60mm x 508,00mm) (dł. x szer.)
Wysokość
12,000" (304,80mm)
Waga
71lbs (32.2kg)
Powierzchnia (dł. x szer.)
480in² (3097cm²)