1418N4ALE10
Numer produktu DigiKey
1418N4ALE10-ND
Producent
Numer produktu producenta
1418N4ALE10
Opis
BOX ALUM NATURAL 24"L X 20"W
Standardowy czas realizacji przez producenta
4 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Skrzynka Stal, aluminium Naturalne Drzwi na zawiasach, pokrywa 24,000" x 20,000" (609,60mm x 508,00mm) (dł. x szer.) X 10,000" (254,00mm)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
1418N4ALE10 Modele
Kategoria
Konstrukcja
Drzwi na zawiasach, pokrywa
Prod.
Materiał
Seria
Kolor
Naturalne
Opakowanie
Skrzynka
Grubość
0,100" (2,54mm)
Status części
Aktywny
Funkcje
Panele wewnętrzne, kołnierz montażowy
Typ pojemnika
Skrzynka
Parametry znamionowe
Rozmiar / wymiar
24,000" x 20,000" (609,60mm x 508,00mm) (dł. x szer.)
Informacje o wysyłce
Wysyłka z DigiKey
Wysokość
10,000" (254,00mm)
Waga
24lb (10,9kg)
Powierzchnia (dł. x szer.)
480in² (3097cm²)