TG89-2006NXLF jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
HALO Electronics, Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
HALO Electronics, Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
50µH, 200µH LAN 10 Base-T Transformatory impulsowe Nadajnik 1CT:2CT, odbiornik 1:1 Montaż powierzchniowy
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
TG89-2006NXLF
Numer produktu DigiKey
5843-TG89-2006NXLF-ND
Producent
Numer produktu producenta
TG89-2006NXLF
Opis
ISO MOD 10BASE-T QUAD 1C:2C/1:1
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Indukcyjność
50µH, 200µH
Producent
Przekładnia zwojowa - pierwotne:wtórne
Nadajnik 1CT:2CT, odbiornik 1:1
Opakowanie
Rurka
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Status części
Aktywny
Rozmiar / wymiar
1,100" x 0,480" (27,94mm x 12,19mm) (dł. x szer.)
Typ transformatora
LAN 10 Base-T
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,230" (5,84mm)