TG81-1006NRLTR jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
HALO Electronics, Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
HALO Electronics, Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
100µH LAN 10 Base-T Transformatory impulsowe Nadajnik 1CT:1CT, odbiornik 1CT:1CT Montaż powierzchniowy
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
TG81-1006NRLTR
Numer produktu DigiKey
5843-TG81-1006NRLTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
TG81-1006NRLTR
Opis
ISO MOD 10BASE-T 1C:1C 16P SMD T
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Przekładnia zwojowa - pierwotne:wtórne
Nadajnik 1CT:1CT, odbiornik 1CT:1CT
Producent
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Rozmiar / wymiar
0,500" x 0,280" (12,70mm x 7,11mm) (dł. x szer.)
Status części
Nie do nowych projektów
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,200" (5,08mm)
Typ transformatora
LAN 10 Base-T
Temperatura robocza
0°C - 70°C
Indukcyjność
100µH