TG23-1505NZLFTR jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
HALO Electronics, Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
1,5mH T1/E1 (podwójny) Transformatory impulsowe Nadajnik 1CT:2,42CT, odbiornik 1CT:2,42CT Montaż powierzchniowy
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
TG23-1505NZLFTR
Numer produktu DigiKey
5843-TG23-1505NZLFTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
TG23-1505NZLFTR
Opis
ISO MOD T1 DUAL 1:2.42C X-TEMP S
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Przekładnia zwojowa - pierwotne:wtórne
Nadajnik 1CT:2,42CT, odbiornik 1CT:2,42CT
Producent
HALO Electronics, Inc.
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Rozmiar / wymiar
0,700" x 0,480" (17,78mm x 12,19mm) (dł. x szer.)
Status części
Aktywny
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,230" (5,84mm)
Typ transformatora
T1/E1 (podwójny)
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Indukcyjność
1,5mH