TG12-1506N1RLTR jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
HALO Electronics, Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
HALO Electronics, Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
150µH Izolacja i interfejs danych (w obudowie) Transformatory impulsowe 1:1:2:2 Montaż powierzchniowy
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
TG12-1506N1RLTR
Numer produktu DigiKey
5843-TG12-1506N1RLTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
TG12-1506N1RLTR
Opis
SMD ISOLATION MODULE
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Indukcyjność
150µH
Producent
Przekładnia zwojowa - pierwotne:wtórne
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Status części
Nie do nowych projektów
Rozmiar / wymiar
0,500" x 0,280" (12,70mm x 7,11mm) (dł. x szer.)
Typ transformatora
Izolacja i interfejs danych (w obudowie)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,200" (5,08mm)