TG11-1506N1LFTR jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
HALO Electronics, Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
HALO Electronics, Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
150µH Izolacja i interfejs danych (w obudowie) Transformatory impulsowe 1:1:1:1 Montaż powierzchniowy
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
TG11-1506N1LFTR
Numer produktu DigiKey
5843-TG11-1506N1LFTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
TG11-1506N1LFTR
Opis
ISO MOD TOKENR X-TEMP 16P SMD T/
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Indukcyjność
150µH
Producent
Przekładnia zwojowa - pierwotne:wtórne
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Status części
Aktywny
Rozmiar / wymiar
0,500" x 0,280" (12,70mm x 7,11mm) (dł. x szer.)
Typ transformatora
Izolacja i interfejs danych (w obudowie)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,200" (5,08mm)