KST-57D53-0007
Numer produktu DigiKey
6065-KST-57D53-0007-ND
Producent
Numer produktu producenta
KST-57D53-0007
Opis
57mm 23 KST-57D53-0007 1.8 4.2 2
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Silniki krokowe Rozmiar ramki 23 200.0 kroków 4.2 A 2,7V=
Rozmiar / wymiar
Kwadratowe - 2,220" x 2,220" (56,40mm x 56,40mm)
Prod.
Rozmiar klatki NEMA
Seria
Średnica - wału
0,315" (8,00mm)
Opakowanie
Futerał
Długość - wału i łożyska
0,890" (22,60mm)
Status części
Aktywny
Rozstaw otworów mocujących
1,856" (47,14mm)
Napięcie - znamionowe
2,7V=
Temperatura robocza
-10°C - 50°C
Prąd znamionowy (A)
4.2 A
Rezystancja cewki
0.65 Ohms