GS82582D38GE-550I
Numer produktu DigiKey
2364-GS82582D38GE-550I-ND
Producent
Numer produktu producenta
GS82582D38GE-550I
Opis
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
SRAM - port poczwórny, synchroniczny, QDR II+ Pamięci IC 288Mbit Równoległe 550 MHz 165-FPBGA (15x17)
Kategoria
Organizacja pamięci
8M x 36
Prod.
Interfejs pamięci
Równoległe
Opakowanie
Taca
Częstotliwość zegara
550 MHz
Status części
Aktywny
Napięcie - zasilania
1,7V - 1,9V
Programowane przez DigiKey
Niezweryfikowane
Temperatura robocza
-40°C - 100°C (TJ)