71ADF30-02-2-AJN
Numer produktu DigiKey
GH7329-ND
Producent
Numer produktu producenta
71ADF30-02-2-AJN
Opis
SWITCH ROTARY 2-6POS 250MA 115V
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Przełączniki obrotowe 2 - 6 pozycja DP6T 250mA (~/=) 115 V~ Montaż panelowy, otwór przelotowy, kąt prosty
Kategoria
Prąd znamionowy (A)
250mA (~/=)
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
115 V
Seria
Napięcie znamionowe - prąd stały
30 V
Typ aktuatora
Spłaszczony (średnica 3,17mm)
Długość aktuatora
9,53mm
Typ mocowania
Montaż panelowy, otwór przelotowy, kąt prosty
Styl zakończenia
Wtyk PC
Głębokość - za tablicą
24,87mm