71ADF30-02-1-AJN
Numer produktu DigiKey
GH7328-ND
Producent
Numer produktu producenta
71ADF30-02-1-AJN
Opis
SWITCH ROTARY 2-12POS 250MA 115V
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Przełączniki obrotowe 2 - 12 pozycja SP12T 250mA (~/=) 115 V~ Montaż panelowy, otwór przelotowy, kąt prosty
Kategoria
Prąd znamionowy (A)
250mA (~/=)
Producent
Grayhill Inc.
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
115 V
Seria
Napięcie znamionowe - prąd stały
30 V
Opakowanie
Zbiorcze
Typ aktuatora
Spłaszczony (średnica 3,17mm)
Status części
Aktywny
Długość aktuatora
9,53mm
Liczba pozycji
2 - 12
Kąt między pozycjami
30°
Ograniczniki indeksowe
Nastawne
Materiał styku
Stop srebra
Liczba segmentów
2
Typ mocowania
Montaż panelowy, otwór przelotowy, kąt prosty
Liczba biegunów w segmencie
1
Styl zakończenia
Wtyk PC
Obwody na segment
SP12T
Głębokość - za tablicą
24,87mm